Upcoming Varsity Schedule

No Event
No Event
No Event
Sat Sep 07
Final - 7 innings
at Fanshawe L, 17-10
Alumni Field
Sat Sep 07
Final
at Lambton W, 4-1
Sat Sep 07
Final
at Lambton W, 3-2
Sat Sep 07
Final - 7 innings
at Fanshawe L, 9-5
Alumni Field
Sun Sep 08
Final
at St. Clair W, 9-7
Mic Mac Park Little League #2
Sun Sep 08
Final
at St. Clair W, 7-3
Mic Mac Park Little League #2
Tue Sep 10
Final - 7 innings
at Humber W, 3-0
Connorvale Park
Tue Sep 10
Final - 7 innings
at Humber L, 8-0
Connorvale Park
Wed Sep 11
Final
at Redeemer W, 2-1
Wed Sep 11
Final
at Redeemer W, 2-1
Fri Sep 13
Postponed
vs. Mohawk
Budd Park Diamond #1
Fri Sep 13
Postponed
vs. Mohawk
Budd Park Diamond #1
Sat Sep 14
Final
vs. Sheridan W, 29-5
Riverside Park - Bill Struck Field
Sat Sep 14
Final - 7 innings
at Durham L, 4-3
Durham Field
Sat Sep 14
Final
vs. Humber L, 2-1
Sat Sep 14
Final
vs. Humber L, 4-3
Doon Campus
Sat Sep 14
Final - 7 innings
at Durham W, 3-2
Durham Field
Tue Sep 17
Final
vs. Mohawk L, 1-0
Riverside Park (Rogers Field)
Tue Sep 17
Final
vs. Mohawk W, 7-1
Riverside Park (Rogers Field)
Fri Sep 20
6:00 PM
vs. St. Clair
Budd Park Diamond #1
Fri Sep 20
7:00 PM
at Georgian
J.C. Massie Field
Fri Sep 20
8:00 PM
vs. St. Clair
Budd Park Diamond #1
Sat Sep 21
10:00 AM
vs. Sheridan
Conestoga - West Tournament #1
Sat Sep 21
12:00 PM
at Sheridan
Sat Sep 21
12:00 PM
vs. Seneca
Conestoga - West Tournament #1
Sat Sep 21
1:30 PM
vs. Humber
Conestoga - West Tournament #1
Sat Sep 21
2:00 PM
at Sheridan
Tue Sep 24
6:00 PM
vs. Seneca
Tue Sep 24
8:00 PM
vs. Seneca
Sat Sep 28
10:30 AM
vs. Seneca
Sheridan - West Tournament #2
Sat Sep 28
12:00 PM
at Sheridan
Sheridan - West Tournament #2
Sat Sep 28
1:00 PM
vs. Seneca
Riverside Park - Bill Struck Field
Sat Sep 28
1:00 PM
at U of T Mississauga
Sat Sep 28
1:00 PM
at Humber
Sheridan - West Tournament #2
Sat Sep 28
3:00 PM
at U of T Mississauga
Sun Sep 29
1:00 PM
vs. Durham
Budd Park Diamond #1
Sun Sep 29
3:00 PM
vs. Durham
Budd Park Diamond #1
Wed Oct 02
6:00 PM
at Mohawk
Mohawk Sports Park
Wed Oct 02
8:00 PM
at Mohawk
Mohawk Sports Park
Fri Oct 04
6:00 PM
vs. Fanshawe
Budd Park Diamond #1
Fri Oct 04
8:00 PM
vs. Fanshawe
Budd Park Diamond #1
Sat Oct 05
10:30 AM
at St. Lawrence
Fleming - Crossover Weekend
Sat Oct 05
12:30 PM
at Fleming
Fleming - Crossover Weekend
Sat Oct 05
1:00 PM
at Mohawk
Mohawk Sports Park – Field 1
Sat Oct 05
1:00 PM
vs. St. Clair
Riverside Park (Rogers Field)
Sat Oct 05
2:30 PM
at Algonquin
Fleming - Crossover Weekend
Sat Oct 05
3:00 PM
vs. St. Clair
Riverside Park (Rogers Field)
Sun Oct 06
11:30 AM
vs. Durham
Fleming - Crossover Weekend
Sun Oct 06
12:00 PM
at Seneca
Sun Oct 06
1:30 PM
vs. Loyalist
Fleming - Crossover Weekend
Sun Oct 06
2:00 PM
at Seneca
Thu Oct 10
4:30 PM
vs. Niagara
Riverside Park (Rogers Field)
Thu Oct 10
6:00 PM
vs. Humber
Budd Park Diamond #1
Thu Oct 10
6:30 PM
vs. Niagara
Riverside Park (Rogers Field)
Thu Oct 10
8:00 PM
vs. Humber
Budd Park Diamond #1
Fri Oct 11
3:00 PM
at Sheridan
Tue Oct 15
4:00 PM
at Fanshawe
Wed Oct 16
4:00 PM
at Fanshawe
Fri Oct 18
6:00 PM
vs. Humber
Riverside Park (Rogers Field)
Sat Oct 19
10:00 AM
at Seneca
Seneca - West Tournament #3
Sat Oct 19
11:30 AM
vs. Sheridan
Seneca - West Tournament #3
Sat Oct 19
12:00 PM
vs. Fanshawe
Sat Oct 19
1:00 PM
at Humber
Seneca - West Tournament #3
Sat Oct 19
2:00 PM
vs. Fanshawe
Sat Oct 19
6:00 PM
vs. Fanshawe
Sat Oct 19
8:00 PM
vs. Fanshawe
Sat Oct 26
1:00 PM
vs. Niagara
Sat Oct 26
3:00 PM
vs. Niagara
Sun Oct 27
1:00 PM
vs. Sheridan
Sun Oct 27
3:00 PM
vs. Sheridan
Tue Oct 29
6:00 PM
at Redeemer
Tue Oct 29
8:00 PM
at Redeemer
Thu Oct 31
6:00 PM
vs. Mohawk
Thu Oct 31
8:00 PM
vs. Mohawk
Sat Nov 02
1:00 PM
at Niagara
Sat Nov 02
3:00 PM
at Niagara
Sun Nov 03
12:00 PM
vs. Canadore
Sat Nov 09
6:00 PM
at Sault
Sat Nov 09
6:00 PM
at Boreal
Sat Nov 09
8:00 PM
at Boreal
Sat Nov 09
8:00 PM
at Sault
Sun Nov 10
12:00 PM
at Cambrian
Sun Nov 10
1:00 PM
at Sault
Sun Nov 10
2:00 PM
at Cambrian
Sun Nov 10
3:00 PM
at Sault
Sat Nov 16
1:00 PM
vs. Sheridan
Sat Nov 16
3:00 PM
vs. Sheridan
Sun Nov 17
1:00 PM
vs. St. Clair
Sun Nov 17
3:00 PM
vs. St. Clair
Fri Nov 22
6:00 PM
vs. Mohawk
Fri Nov 22
8:00 PM
vs. Mohawk
Sat Nov 23
1:00 PM
vs. Humber
Sat Nov 23
3:00 PM
vs. Humber
Fri Nov 29
6:00 PM
at Lambton
Fri Nov 29
6:00 PM
at Redeemer
Fri Nov 29
8:00 PM
at Redeemer
Fri Nov 29
8:00 PM
at Lambton
Sat Nov 30
1:00 PM
at St. Clair
Sat Nov 30
3:00 PM
at St. Clair
Thu Dec 05
6:00 PM
at Humber
Thu Dec 05
8:00 PM
at Humber
Thu Jan 09
6:00 PM
at Humber
Thu Jan 09
8:00 PM
at Humber
Fri Jan 10
6:00 PM
at Niagara
Fri Jan 10
8:00 PM
at Niagara
Thu Jan 16
6:00 PM
at Fanshawe
Thu Jan 16
8:00 PM
at Fanshawe
Sat Jan 18
1:00 PM
vs. Humber
Sat Jan 18
3:00 PM
vs. Humber
Wed Jan 22
6:00 PM
vs. Niagara
Wed Jan 22
8:00 PM
vs. Niagara
Sat Jan 25
1:00 PM
vs. Redeemer
Sat Jan 25
3:00 PM
vs. Redeemer
Sat Jan 25
5:00 PM
at Canadore
Thu Jan 30
6:00 PM
vs. Redeemer
Thu Jan 30
6:00 PM
at Sheridan
Thu Jan 30
8:00 PM
at Sheridan
Thu Jan 30
8:00 PM
vs. Redeemer
Sat Feb 01
1:00 PM
at St. Clair
Sat Feb 01
3:00 PM
at St. Clair
Thu Feb 06
6:00 PM
at Mohawk
Thu Feb 06
8:00 PM
at Mohawk
Sat Feb 08
1:00 PM
at Sheridan
Sat Feb 08
1:00 PM
at Mohawk
Sat Feb 08
3:00 PM
at Mohawk
Sat Feb 08
3:00 PM
at Sheridan
Thu Feb 13
TBA
vs. George Brown
OCAA Championship
Sat Feb 15
1:00 PM
at Fanshawe
Sat Feb 15
3:00 PM
at Fanshawe
Sat Feb 15
6:00 PM
vs. Boreal
Sat Feb 15
8:00 PM
vs. Boreal
Sun Feb 16
1:00 PM
vs. Cambrian
Sun Feb 16
3:00 PM
vs. Cambrian
Sat Feb 22
1:00 PM
vs. Lambton
Sat Feb 22
3:00 PM
vs. Lambton
Sun Feb 23
1:00 PM
vs. St. Clair
Sun Feb 23
3:00 PM
vs. St. Clair
View Full Schedule

Banner